Domki letniskowe i tanie garaże drewniane

Poddana obróbce ciśnieniowej, posiada 15-letnią gwarancję na gnicie i insekty. W standardzie znajduje się również zielony mineralny papa dachowa i bezpieczne mocowania na garaże drewniane. Co więcej, pióro i wpust o grubości 11 mm zapewniają większą stabilność. Pojedyncze drzwi boczne można również znaleźć z boku, co umożliwia szybkie wyjście z samochodu lub oddzielne wejście.

Wytrzymałe zawiasy, zatrzaski i uchwyty są ocynkowane jakie mają garaże drewniane, co zapewnia maksymalną ochronę przed warunkami atmosferycznymi. Zintegrowane podwójne drzwi drewniane tworzą również duży otwór, idealny dla małych samochodów i dużych SUV-ów.

Twój garaż drewniany jest dostarczany ze szczegółowymi instrukcjami dotyczącymi łatwego montażu. Oraz z szybką i bezpłatną dostawą na kontynent do większości Wielkiej Brytanii w zaledwie 3–6 tygodni!

To tylko niektóre z zalet, jakie garaż drewniany ma nad metalowym czy betonowym. Możesz otrzymać pakiet, który łączy w sobie przystępną cenę ze znaczącymi korzyściami.

Nic więc dziwnego, że w ciągu ostatnich kilku lat popularność drewnianych garaży w Wielkiej Brytanii wzrosła! Z kolei coraz więcej właścicieli domów decyduje się na instalację obok lub wokół domu.

A jeśli szukasz magazynu, warsztatu lub miejsca do zaparkowania samochodu takiego jak garaże drewniane, zapoznaj się z naszą bogatą ofertą magazynów drewna. Garden Buildings Direct wykorzystuje wyłącznie drewno pochodzące z Europy. Dzięki temu Twój budynek będzie solidny i solidny przez dziesięciolecia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

four + nine =