Motohol24

CAŁODOBOWA POMOC DROGOWA TRÓJMIASTO
Centrum pomocy drogowej: holowanie, pomoc drogowa Gdańsk, Gdynia, Sopot, Rumia, Reda, Wejherowo!

Wiadomo, że żaden kierowca nie lubi wypadków, stłuczek, usterek i awarii. Jeśli jednak zdarzy się taki nieoczekiwany postój warto mieć kogoś, na kogo pomoc można liczyć. Motohol24h to pomoc drogowa, która w trosce o bezpieczeństwo i dobre samopoczucie kierowców oferuje tanie holowanie samochodów w przypadku awarii, stłuczek, wypadków i jakichkolwiek innych przyczyny unieruchomienia auta. Nie zawsze pomoc drogowa i holowanie są potrzebne – czasami zdarzy się drobna awaria, którą można „zneutralizować” bezpośrednio na miejscu – naprawa drobnych awarii, wymian kół w autach osobowych i dostawczych bezpośrednio na miejscu.

Jeśli przyczyna unieruchomienia auta jest poważniejsza np. stłuczka, która uniemożliwia kontynuowanie jazdy lub awaria, której nie da się usunąć na miejscu pomoc drogowa Motohol24h odwiezie Twój samochód do wskazanego przez Ciebie warsztatu lub na życzenie do jednego z warsztatów z którymi współpracujemy.

Posiadamy specjalistyczny sprzęt, dzięki czemu holowanie czy przewóz auta na lawecie odbywają się szybko i sprawnie bez niepotrzebnych utrudnień i nieprzewidzianych zdarzeń. Jesteśmy w pełni dyspozycyjni i na miejscu pojawiamy się błyskawicznie! Dzięki atestom które posiada nasza autolaweta mogą być Państwo pewni że transport auta na lawecie odbywa się w sposób całkowicie bezpieczny.

Działamy 24h/dobę przez 7 dni w tygodniu. Pomoc drogowa Gdańsk, Gdynia, Sopot, Trójmiasto, woj. pomorskie Motohol24 oferuje autoholowanie, holowanie samochodów, transport auta, samochodu na lawecie. Działamy na terenie Trójmiasta oraz kraju a także na terenie całej Unii Europejskiej oferując transport samochodów do 3,5t.