Czy natryskowe ocieplanie Rumia jest kosztowne?

Jeśli potrzebujesz rzeczywiście skutecznego i trwałego ocieplanie Rumia, zwróć uwagę na nowoczesne materiały termoizolacyjne, na przykład piankę poliuretanową (pianka PUR). Pianka poliuretanowa nie ma nic wspólnego z tradycyjną izolacją z wełny mineralnej i szklanej dostarczaną w postaci klocków, płyt i wymagającą trudnego montażu z wykorzystaniem paroizolacji i kształtek.

Pamiętaj także że izolacja starszych domów to propozycja typu „wszystko albo nic”. Samo wdmuchiwanie izolacji w ściany aby wykonać ocieplanie Rumia może powodować problemy z wilgocią, które powodują gnicie drewnianej konstrukcji od wewnątrz.

Jak pewnie wiesz, aby ocieplanie Rumia należy nałożyć piankę poliuretanową metodą natryskową. Jednocześnie materiał ten ma bardzo niskie przewodnictwo cieplne, doskonałą przyczepność do podłoża, właściwości antykorozyjne. Jak widać na schemacie, skuteczną izolację budynku zapewnia warstwa pianki poliuretanowej o grubości dwukrotnie mniejszej od zwykłej warstwy wełny mineralnej. Oznacza to, że materiał jest wydawany bardziej ekonomicznie, co powoduje zmniejszenie całkowitych wydatków na budowę lub remont kapitału. Natrysk pianki PUR stosowanej w ociepleniach budynków Rumia dają możliwość uzyskania bezszwowej powłoki termoizolacyjnej wykluczającej występowanie mostków termicznych na całej linii zabudowy, równomiernie pokrywając powierzchnie o dowolnej konfiguracji. Żaden z materiałów termoizolacyjnych nie ma takiej właściwości – powie Ci to każdy wykonawca usług takich jak ocieplanie Rumia, woj. pomorskie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 × three =