Biuro Nieruchomości Szczecin pomoże Ci w sprzedaży!

Zanim zaprosisz agenta nieruchomości do domu, sprawdź ceny domów sprzedanych w ciągu ostatnich 12 miesięcy u agentów internetowych, takich jak Biuro Nieruchomości w Szczecinie, aby uzyskać ogólne pojęcie – zapoznaj się z naszym bezpłatnym przewodnikiem po wycenach domów, aby uzyskać więcej informacji. Porównaj swoją nieruchomość z obiektami o podobnej wielkości i specyfikacji. Możesz to zrobić dość dokładnie za pomocą aplikacji, która pokazuje oryginalne ogłoszenia nieruchomości (w tym zdjęcia) w punkcie sprzedaży.

Bądź realistą i nie pozwól, aby uparta duma ze stanu Twojej nieruchomości przesłaniała Ci osąd i doprowadziła do zawyżenia cen – jak to proponuje Biuro Nieruchomości Szczecin. Mając jasny obraz sprzedaży w niedawnej przeszłości, możesz dokładnie wycenić swój dom. Spojrzenie na te, które są obecnie w sprzedaży, pomoże Ci ocenić swój dom w sposób konkurencyjny. Pamiętaj: bardzo niewiele nieruchomości sprzedaje się za cenę wywoławczą – miejmy nadzieję, że twoja będzie droższa, ale nie rozczaruj się, jeśli Biuro Nieruchomości Szczecin sprzeda je za mniej.

Zaproś agentów nieruchomości prowadzących Biuro Nieruchomości Szczecin – współpraca może być owocna! Po przeprowadzeniu badań poproś co najmniej trzech agentów o wycenę Twojego domu (nigdy nie ujawniaj wartości przekazanych przez innych agentów, ponieważ może to wypaczyć ich odpowiedź). Nie martw się, jeśli nie chcesz korzystać z pośrednika w sprzedaży nieruchomości – nie jesteś zobowiązany do korzystania z żadnego z nich. Aby uzyskać jak najbardziej wyważony pogląd, warto zapytać o wycenę różnych typów agentów: dużą sieć sklepów, małą lokalną i internetową. I poproś ich, aby przynieśli dokumenty dotyczące cen sprzedaży w okolicy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

one × four =