Zamów i zjedź ze smakiem sushi Targówek!

Teraz wiesz, które smaczne kawałki i kawałki chcesz spróbować, ile powinieneś zamówić? Liczba „kawałków” na porcję będzie się różnić w zależności od restauracji, podobnie jak ilość dostarczonych informacji o tym, ile sushi Targówek można się spodziewać na stole. Jeśli martwisz się, że zamówisz za dużo lub za mało, pamiętaj: Zawsze możesz zapytać kelnera o ilości Zawsze możesz zamówić więcej (zwyczaj zamawiania kilku małych dań podczas posiłku to jedna z zachłannych piękności jedzenia sushi!)

Używanie pałeczek jak obywatel Japonii Poruszałeś się po menu, znalazłeś swoje ulubione i zamówiłeś idealną ilość, ale dla wielu ludzi najbardziej onieśmielająca część jedzenia sushi dopiero się zaczęła … posługiwanie się pałeczkami bez rzucania surowej ryby na własną twarz, twarz randki lub twarz rozdrażnionej kelnerki. Jeśli zamawiasz sushi Targówek, ale nie sashimi – spokojnie. Całkowicie dopuszczalne jest wpychanie palcami tych smacznych małych paczek z ryżem do kotletów. Ponieważ sushi zaczęło się jako japońskie jedzenie uliczne, tradycyjnym jedzeniem jest nigiri i maki rękami. Śmiało! Jednak jeśli chodzi o sashimi, to oficjalnie czas na pałeczki. Na szczęście dla ciebie, mój skoordynowany, kochający widelec przyjacielu, istnieje wiele pomocnych filmów instruktażowych, które w mgnieniu oka zamienią cię w wirtuoza pałeczek. Wyciągnij pałeczki, włącz grę i poćwicz …

Zaawansowana etykieta sushi Targówek. Poruszałeś się po menu, znalazłeś swoje ulubione i zamówiłeś idealną ilość, ale dla wielu ludzi najbardziej onieśmielająca część jedzenia sushi dopiero się zaczęła … posługiwanie się pałeczkami bez rzucania surowej ryby na własną twarz, twarz randki lub twarz rozdrażnionej kelnerki. Jeśli zamawiasz sushi, ale nie sashimi – spokojnie. Całkowicie dopuszczalne jest wpychanie palcami tych smacznych małych paczek z ryżem do kotletów. Ponieważ sushi zaczęło się jako japońskie jedzenie uliczne, tradycyjnym jedzeniem jest nigiri i maki rękami. Śmiało jedź  sushi z Targówka na zdrowie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 × 5 =