Dorabianie kluczyków samochodowych Warszawa i inne usługi oferowane przez ślusarza

Koszt wymiany zepsutego pilota może być bardzo wysoki, ale dorabianie kluczyków samochodowych Warszawa u ślusarza to jedyna opcja! Możemy naprawić i odnowić wiele typów pilotów samochodowych za ułamek ceny nowego urządzenia zamiennego. Jesteśmy w stanie wymienić mikroprzełączniki, wymienić baterię i ponownie założyć oryginalny kluczyk, aby działał i wyglądał jak nowy. Jesteśmy w stanie wyciąć i powielić większość kluczy do samochodów osobowych i dostawczych, w tym kluczy zatrzaskowych (musimy jednak przynieść nam wszystkie bity!).

Dostępne jest również dorabianie kluczyków samochodowych Warszawa i programowanie klucza transpondera i pilota. Posiadamy w ofercie klucze i piloty do samochodów osobowych i dostawczych – Audi, Citroen, Fiat, Suzuki, Toyota, Ford, Honda, Mazda, Opel, Landrover, Nissan, Peugeot, Mercedes Sprinter, Mitsubishi,, Renault, Seat, Skoda, Vauxhall i VW. Niezależnie od tego, czy kupiłeś samochód z jednym kluczykiem, czy też go zepsułeś lub zgubiłeś – zwykle możemy pomóc. Możemy dezaktywować stare lub zgubione kluczyki do samochodu oraz skradzione klucze – dzięki czemu masz pewność, że tylko Ty masz dostęp do swojego pojazdu.

Czy dorabiacie zamki do domów i lokali biznesowych w Warszawie? W sklepie asortyment zamków euro, zamków cylindrycznych i zamków krzywkowych. Mamy szeroką gamę kłódek, łańcuchów i kotew gruntowych – spełniających wszystkie Twoje wymagania dotyczące bezpieczeństwa i szybko wykonamy dorabianie kluczyków samochodowych Warszawa, woj. mazowieckie! Sejfy na klucze są magazynowane i oferowana jest lokalna usługa montażu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

eleven + 1 =