Oferuj noclegi w Jastrzębiej Górze – zyskaj dodatkowe źródło dochodu!

Pamiętaj, że goście wynajmujący noclegi w Jastrzębiej Górze nigdy wcześniej nie byli w miejscu docelowym. Pokochają to, jeśli uda ci się usunąć kłopot z nimi, próbując sami wszystko rozgryźć. Podziel się swoją wiedzą, aby mogli doświadczyć, jak to jest „żyć jak lokalny” i zanurzyć się w lokalizacji. Goście wynajmujący noclegi w Jastrzębiej Górze lubią mieć wrażenie, że doświadczyli ukrytych klejnotów, o których mało kto wie, czego nie znajdziesz w przewodniku. Z myślą o swoim idealnym gościu stwórz plan „idealnego dnia” w oparciu o twoje ulubione zajęcia i atrakcje i powiedz, dlaczego je polecasz.

Aktualizuj listę co sześć miesięcy, dodaj ulotki i kupony rabatowe do wykorzystania w Jastrzębiej Górze. Ponadto pozostaw w wypożyczalni wybrane przewodniki (np. najlepsze lokalne spacery, atrakcje rodzinne, 10 najlepszych plaż). Zrób listę lokalnych udogodnień (supermarket, rynki, sklepy, piekarnia, delikatesy, spa, salon fryzjerski / paznokci, siłownia na poczcie, banki, bankomat, stacja benzynowa itp.) Oraz lokalizację najbliższego płatnego telefonu w przypadku odbioru telefonu komórkowego w okolicy jest ograniczona.

Podaj zalecenia dotyczące swoich ulubionych restauracji, barów i miejsc na lunch, a także polecane potrawy do wypróbowania. Która kawiarnia jest najlepszą latte i gdzie serwuje najlepsze „sekretne sosy” skrzydełka z kurczaka, jakie kiedykolwiek jadłeś! Jeśli to możliwe, nie zapomnij podać numerów telefonów, stron internetowych lub linków na stronie oferującej noclegi w Jastrzębiej Górze oraz mapy. Pomoże to gościom je znaleźć i dokonać rezerwacji w razie potrzeby. Negocjuj zniżki dla swoich gości w lokalnych pubach / restauracjach i zawieraj partnerstwa z lokalnymi firmami, aby goście mogli ominąć pytania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

12 − seven =