Żelowe i hybrydowe paznokcie Gdynia

Różnica między paznokciami akrylowymi, żelowymi i szelakowymi – czy wiesz jaka jest? Kiedy wykraczasz poza podstawowy manicure, masz wiele opcji i może być mylące, aby wiedzieć, który z nich chcesz. Poniżej wyjaśnimy różnice między paznokciami akrylowymi, żelowymi i szelakowymi. Znajdziesz kilka wskazówek, jak zważyć zalety i wady różnych sztucznych paznokci, aby pomóc Ci wybrać najlepszą opcję.

Akryle i żele to sztuczne paznokcie Gdynia nakładane na twoje naturalne. Oba można dopasować do kształtu paznokcia lub go przedłużyć. Tak więc, jeśli chcesz mieć dłuższe paznokcie, pytasz o przedłużenie akrylowe lub żelowe. Ludzie otrzymują również akryl i żele, aby mieć mocniejsze paznokcie (jednak w dłuższej perspektywie faktycznie osłabiają twój naturalny paznokieć). Oczywiście akryle i żelowe paznokcie Gdynia to bardzo różne produkty. Różne składniki, różne techniki aplikacji oraz różne zalety i wady.

Szelak to mieszanka żelu i lakieru do paznokci. Ponieważ jest jak polski, nie można go używać do przedłużania paznokci. Ponieważ jest podobny do żelu, dodaje siły i trwałości. W dłuższej perspektywie szelak jest znacznie mniej szkodliwy dla paznokci niż tradycyjne żele (lub akryle). Główną zaletą jest to, że zmniejsza odpryskiwanie.

Wiele osób myli żelowe paznokcie Gdynia z szelakiem. Wynika to z tego, że szelak zawiera żel, więc wielu konsumentów pomieszało swoją terminologię, prosząc o „żelowy manicure”, gdy tym, czego chcą, jest szelak. Manicure żelowy to więc rodzaj wymyślonej nazwy dla Szelaku (ludzie w branży zawsze używają terminu Szelak). Tymczasem szelak i żele to nie ta sama usługa. Tak jak różnią się składniki, procedury i wyniki dla akryli i żeli, tak samo jest w przypadku szelaku vs żeli. Oprócz zwykłych manicure stylistka paznokci Gdynia oferuje manicure akrylowy, żelowy i szelakowy. Ze względu na kompromis kosztów, czasu i wysiłku większość ludzi wybiera szelak zamiast żelu lub akrylowych paznokci Gdynia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

sixteen − eleven =