Czy wakacyjny domek Lubiatowo Kopalino to mądra inwestycja?

Czy domek Lubiatowo Kopalino to mądra inwestycja? W ostatnich latach widzieliśmy, jak kilku właścicieli portfeli przeniosło swoją uwagę z tradycyjnego kupna na wynajem nieruchomości wynajmowanych na okres 12 miesięcy z gwarancją krótkoterminowej umowy najmu na domy wakacyjne właśnie dlatego, że okazali się tak opłacalną inwestycją. Ponieważ ulga podatkowa dla wynajmujących uległa erozji, wakacyjne są nadal traktowane jako podmiot gospodarczy, bez konieczności rejestracji.

Domek Lubiatowo Kopalino zlokalizowany we właściwej okolicy, prawidłowo zarządzane i odpowiednio wycenione, zazwyczaj zarabiają znacznie więcej niż standardowy zakup na wynajem, nawet bez uwzględnienia dodatkowych ulg podatkowych. Dlatego okazują się niezwykle atrakcyjną inwestycją dla wielu naszych klientów.

Czego pożyczkodawcy szukają we wniosku o kredyt na domek Lubiatowo Kopalino? Kiedy już ustalą, w jaki sposób będziesz obsługiwać spłaty kredytu hipotecznego (istniejący dochód lub zwrot z czynszu), istnieje kilka kluczowych elementów, których będzie szukał pożyczkodawca. Jeśli klient jest uzależniony od jakiegokolwiek dochodu z nieruchomości, aby opłacić kredyt hipoteczny, będzie chciał zobaczyć dowód, że dochody z najmu domku z miasta Lubiatowo Kopalino, których szukasz, są realistyczne, więc będziesz musiał przeprowadzić badanie dotyczące średnich wartości i obłożenia stawki w wybranym przez Ciebie obszarze nad polskim morzem w Kopalinie, Lubiatowie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

17 − 9 =