Naprawa telefonów Warszawa Centrum w serwisie TelHelp

Wszyscy odczuwaliśmy tonące uczucie, gdy telefon spadał na chodnik – a potem patrzyliśmy, jak saldo w banku spada po przyjęciu go do naprawy telefonów Warszawa Centrum. Ale niekoniecznie musisz iść do serwisu telefonów Warszawa Centrum, woj. mazowieckie, aby naprawić swój smartfon. Większość z nas spotkała się z tajemnicą zepsutego ekranu smartfona – różnica między pójściem do sklepu a zakupem części w serwisie eBay jest ogromna: możesz zaoszczędzić sobie pieniędzy, płacąc nawet 200 złotych za naprawę. Być może trzeba będzie kupić specjalne narzędzia, ale kilkanaście złotych kupuje pełny zestaw rzeczy, których będziesz potrzebować, a niektórzy sprzedawcy również wyświetlają zastępcze ekrany. Jeśli chcesz zrobić trochę majsterkowania, po prostu odwiedź eBay i szybko wyszukaj „zestaw naprawczy”, a następnie nazwę swojego telefonu –  naprawa telefonów Warszawa Centrum zawsze jest pewniejsza jeśli wykonuje ją specjalista-serwisant.

Ale jeśli wydaje ci się to zbyt proste, oto kilka sposobów na samodzielne zarabianie na koszmar pękającego ekranu krążącego w Internecie – które powinieneś podjąć na własne ryzyko i ze skrajnym sceptycyzmem. Czy jesteś wystarczająco odważny (lub głupi), aby je wypróbować?
1. Pasta do zębów.
Pasta do zębów zapewnia przyjemny oddech i ukrywa rysy na telefonie. Ta metoda może naprawić małe zadrapanie lub przynajmniej je ukryć. Nałóż odrobinę pasty do zębów na wacik i potrzyj go o zadrapanie, upewniając się, że nie dostanie się do gniazd słuchawek, przycisków ani innych wrażliwych części urządzenia. Sprawi, że Twój telefon będzie świeży, chociaż nie przywróci go do stanu bardzo dobrego, tak jak zrobi to naprawa telefonów Warszawa Centrum przez serwis TelHelp.

2. Olej roślinny. Ten olej nie służy tylko do gotowania i polewania sałatek. Ponownie, ukryje to problem, ale nie rozwiąże go całkowicie. Wystarczy wetrzeć odrobinę oleju w rysę, aby go ukryć. Ale uwaga: olej zetrze się i trzeba będzie go ponownie nałożyć.

3. Plastikowa torba. Upewnij się, że twoje plastikowe torby są nieco wyraźniejsze! Jeśli ekran telefonu się rozpadnie, możesz go zatrzymać, kupując folię ochronną na ekran. Ale co, jeśli twoje finanse są tak samo zniszczone jak telefon komórkowy? Wystarczy owinąć cienką, przezroczystą plastikową torbę wokół telefonu komórkowego, aby tymczasowo zatrzymać problem.

4. Papier ścierny. Podczas szlifowania ekranu postępuj bardzo powoli. To metoda, która nie jest dla osób o słabym sercu. Jeśli w telefonie pojawi się niewielki znak, możesz spróbować przeszlifować go papierem lub nawet użyć szlifierki. Ale nie piaskuj zbyt entuzjastycznie, ponieważ możesz nie mieć ekranu.

5. Proszek do pieczenia. Środek ludowy krążący w Internecie sugeruje, że pasta wykonana z dwóch części sody oczyszczonej w jednej części wody może naprawić ekrany. Po prostu zrób gęstą pastę, a następnie przetrzyj ją ściereczką. To powinno na jakiś czas zatuszować problem, jednak jeśli telefon nie działa jak powinien i tak czeka Cię naprawa telefonów Warszawa Centrum przez specjalistów z TelHelp.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

fourteen − eight =