Czy każda z nas musi kupić spodnie ciążowe?

Jak mogę zaktualizować swoją garderobę w ciąży bez nadwyrężania budżetu? We wczesnej ciąży możesz w ogóle nie potrzebować nowych ubrań – może przydadzą się tylko rozciągliwe spodnie ciążowe. Zamiast tego, wylanie kilku stówek na niektóre przedłużacze stanika lub spodni może pomóc ci dłużej pozostać w dotychczasowych ubraniach.

Jak przedłużyć ciuchy sprzed ciąży?
Zobacz nasze porady i wskazówki dotyczące przedłużenia żywotności swojej garderoby sprzed ciąży. Akcesoria to kolejny prosty sposób na zmianę wyglądu bez wydawania fortuny na ubrania. Najbardziej podstawową garderobę można rozjaśnić nowymi butami, kolczykami, biżuterią lub paskiem, który znajduje się pod twoim guzem. Co więcej, wspaniałą rzeczą w akcesoriach jest to, że możesz je nosić po urodzeniu dziecka. Więc chociaż mogą wydawać się luksusem, na który nie możesz sobie pozwolić, w rzeczywistości mogą być świetną inwestycją długoterminową.

Nie mam dodatkowej gotówki. Jak mogę znaleźć ubrania, spodnie ciążowe za darmo? Jeśli twój budżet jest już napięty, dlaczego nie zapytać przyjaciół i krewnych z dziećmi, czy mają jakieś ubrania ciążowe takie jak spodnie ciążowe, które chcą ci dać lub pożyczyć? Prawdopodobnie większość mam chce zwolnić dodatkową przestrzeń w swojej szafie! Możesz nawet zorganizować imprezę wymiany ubrań ze swoimi ciężarnymi przyjaciółkami i tymi, które są już mamami i znudziły im się spodnie na ciąże i inne ciuszki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

15 − 15 =