Zadbaj o siebie i udaj się na babski wyjazd z przyjaciółką Warszawa

A propos dbania o siebie… weekend dla dziewczyn, babski wyjazd z przyjaciółką Warszawa pozwala ci być otoczonym przez ludzi, którzy cię podnoszą i inspirują (jeśli zaplanujesz to we właściwy sposób) i daje ci przerwę od zaspokajania potrzeb kogoś innego. Tutaj nie ma pieluch. Kluczem tutaj jest znalezienie odpowiedniego plemienia, właściwego miejsca; a następnie sprawić, by to się stało. Kto cię podnosi? Kto Cię rzuca wyzwanie i zachęca? Kto pomaga ci wyznaczać cele i iść naprzód, zamiast rozpamiętywać przeszłość? Otocz się podobnie myślącymi, wyznaczaniem celów, osiąganiem kobiet, a będziesz się rozwijać. Nie tylko sprawi to, że będziesz szczęśliwszy, ale będziesz mieć plemię kobiet, które POMOGĄ ci osiągnąć.

Czy kiedykolwiek znalazłeś się w nowym środowisku i po prostu poczułeś oddech ulgi? Zdarzało się, że samo wyjście z domu pełnego oczekujących projektów lub normalna codzienna rutyna całkowicie mnie ożywiło. Nie była to duża konferencja (choć też są świetne), ani cały dzień z dala od życia… to była tylko zmiana scenerii jakiej doznałaś udając się na babski wyjazd z przyjaciółką Warszawa.

W obliczu zalewu list rzeczy do zrobienia i terminów, prania i pieluch, obiadów, które trzeba przygotować i naczyń, które trzeba wyczyścić, nic dziwnego, że odkładamy rzeczy, które naprawdę sprawiają, że ożywamy. I naprawdę, zwykle nie mamy nawet dużo czasu na myślenie o tych rzeczach, nie mówiąc już o robieniu ich – babski wyjazd z przyjaciółką Warszawa może być wspaniałą odskocznią.

I chociaż nie jestem doskonały w tej dziedzinie i wciąż poruszam się po wodzie z płynnymi priorytetami, odkryłem, że zabranie tych czasów, czy to w chwilach tu i tam… czy w dreszczyku podróży, pomaga mi być bardziej produktywna w pracy i prezentująca dla moich pociech, pomaga mi dostrzec piękno w tym, jak spędzam resztę czasu na babskich wyjazdach do Warszawy… od rzeczy wielkich po rzeczy niezbędne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

17 + one =