Czy urny na prochy dla zwierząt posiadają szczątki tylko Twojego zwierzaka?

W przypadku kremacji zwierząt lepiej zostawić wystarczająco dobrze w spokoju i nie zadawać pytań? A może, tak jak w przypadku kremacji każdego ukochanego członka rodziny, chcesz mieć pewność, że zwrócone ci prochy do urny na prochy dla zwierząt należą do nich? Niedawny podcast podnosi kwestię, czy kremy ze zwierząt domowych są prochami konkretnego zwierzęcia. Podcast sugeruje, że zwrócone materiały są prawdopodobnie pomieszane z innymi. Niestety, ich odkrycia wskazują na branżę, której często uchodzi na sucho mieszanie kremów ze zwierząt domowych do różnych urn na prochy.

Jest jeden obszar, który rozwija się bardzo szybko: „pielęgnacja” dla zwierząt. Międzynarodowe Stowarzyszenie Cmentarzy i Krematoriów Zwierząt Domowych w Warszawie mówi nam, że dziesięć lat temu tylko kilka miejsc specjalizowało się w opiece nad zwierzętami domowymi. Obecnie istnieje ponad 700 domów pogrzebowych, krematoriów i cmentarzy oferujących urny na prochy dla zwierząt.

Czy przy tak wielu wydawanych pieniądzach i śmierci tak najeżonej emocjami i tajemnicą, czy może mieć miejsce jakieś niewłaściwe zachowanie? Ustalenia z ich niezależnego eksperymentu, który obejmował wiele krematoriów dla zwierząt oferujących urny na prochy dla zwierząt, wskazują na nieuczciwe obietnice składane przez te firmy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

eighteen − one =