Peruka naturalna Kraków – jak o nią dbać na co dzień?

Być może będziesz musiał zaimprowizować nieco inną metodę przygotowania włosów. Może to obejmować owinięcie włosów wokół głowy lub zrobienie kilku bułek (utrzymywanie ich możliwie płasko). Nie krępuj się, wyślij nam zdjęcie swoich włosów, a my z przyjemnością przedstawimy kilka sugestii. Najważniejsze jest po prostu, aby Twoje włosy były bezpieczne, jak najbardziej płaskie i przylegające do ciała oraz na tyle wygodne, aby można je było nosić w ten sposób przez cały dzień. Jeśli masz grzywkę, odciągnij je od twarzy, aby odsłonić linię włosów, i przypnij je na miejscu za pomocą szpilek.

Do wszystkich długości włosów:
Po upięciu włosów załóż na nie czapkę z peruką naturalną Kraków, aby utrzymać je na miejscu i zabezpieczyć. Czapka z siatki jest zwykle lepsza niż gęsta czapka przypominająca skarpetę i znacznie łatwiejsza do umieszczenia w niej szpilek. Czapka będzie musiała być przypięta do włosów na skroniach i karku za pomocą szpilek. Powinieneś użyć spinki do włosów, aby zebrać nadmiar czapki z peruką i przypiąć ją do czubka głowy. Im bezpieczniejsze są twoje włosy, tym bezpieczniejsza będzie twoja peruka naturalna Kraków. Czapka z peruką powinna zawsze znajdować się całkowicie za linią twoich włosów i generalnie powinna być tego samego koloru co twoje włosy.

Jeszcze kilka punktów:
Idealnie byłoby, gdybyś za każdym razem używała tego samego umiejscowienia i metody przygotowania włosów. Jeśli twoje włosy są w zupełnie innym miejscu lub nie są tak płaskie, twoja peruka naturalna Kraków będzie pasować inaczej. Niewielka ilość odchyleń nie będzie wielkim problemem, ale znacząca różnica może powodować problemy. Jeśli zwykle nosisz włosy wyprostowane, powinieneś zaplanować to w ten sposób, gdy będziesz rysować głowę i zawsze, gdy nosisz perukę. Odwrotna sytuacja jest również prawdą – jeśli nie prostujesz włosów, planuj nosić je z naturalną fakturą, gdy będziesz rysować głowę i zawsze, gdy nosisz perukę naturalną z Rokoko z miasta Kraków.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

two × four =