Lipoliza iniekcyjna Łódź – sprawdź na czym polega zabieg!

Chociaż lipoliza iniekcyjna Łódź jest nadal najpopularniejszą i najskuteczniejszą metodą korekcji niechcianych zlokalizowanych złogów tłuszczu, niektórzy pacjenci sprzeciwiają się lub nie mogą poddać się operacji. Zarówno badania naukowe, jak i doświadczenie kliniczne wskazują, że lipoliza iniekcyjna Łódź zapewnia bezpieczny i skuteczny sposób korygowania zlokalizowanych złogów tłuszczu i może być stosowana niezależnie od zabiegu chirurgicznego do leczenia niewielkich i średnich złogów tłuszczu lub w połączeniu z zabiegiem chirurgicznym w celu poprawy końcowego wyniku operacji. Niniejsze badanie zostało podjęte w celu oceny skuteczności lipolizy iniekcyjnej jako leczenia niechirurgicznego w Cosinus Med w Łodzi w takich przypadkach.

Wynik każdej pojedynczej aplikacji na pacjenta i obszar był monitorowany poprzez pomiar najbardziej widocznego obwodu leczonego obszaru przed aplikacją i 8 tygodni po aplikacji – czas potrzebny do uzyskania pełnej skuteczności procesu, określony przez praktykę i badanie ultrasonograficzne badanie. Zadbano o to, aby pomiar złogów tłuszczu przed i po aplikacji odbywał się dokładnie w tych samych punktach. Ponadto wykonano zdjęcia przed i po, aby udokumentować zmiany wynikające z leczenia. Pacjenci zostali poproszeni o utrzymanie stabilnej masy ciała przez cały czas trwania leczenia, aby mieć pewność, że redukcja złogów tłuszczu nie jest wynikiem diety.

Wykazano, że lipoliza iniekcyjna Łódź stanowi niechirurgiczną alternatywę dla lipoplastyki u pacjentów, którzy sprzeciwiają się lub nie mogą poddać się operacji. Jest bezpieczny i skuteczny w korekcji małych i średnich złogów tłuszczu. Aby zapewnić płynną redukcję złogów tłuszczu, ważne jest, aby dokładnie ocenić kandydatów do zabiegu, podać odpowiednie i wystarczające stężenie mieszanki do wstrzyknięć w każdą część leczonego obszaru, zastosować odpowiednią technikę iniekcji i zająć się tylko obszarami tłuszczowymi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

two × 5 =