Ołówki reklamowe Warszawa – wybierz je w kolorze charakterystycznym dla Twojej firmy!

W najnowszej ankiecie 83% respondentów twierdzi, że jest bardziej prawdopodobne, że będą robić interesy z marką, która dała im prezent takie jak długopisy czy ołówki reklamowe Warszawa. Co więcej, 81% stwierdziło, że zachowało upominki reklamowe, a głównymi powodami, dla których trzymali je, jest to, że są zabawni, funkcjonalni i modni. Wszystko to sprawia, że ​​gadżety promocyjne, takie jak ołówki reklamowe Warszawa, dobrze wykorzystują budżet marketingowy. Zapoznaj się z naszymi 3 najlepszymi polecanymi produktami z Promo5 z Warszawy, którymi możesz podzielić się z klientami.

Dlaczego warto wybrać upominki reklamowe, takie jak reklamowe ołówki z logo firmy? Produkty promocyjne są najskuteczniejszą formą reklamy wszystkich pokoleń. W erze reklamy docelowej jest to duży bonus, jeśli chodzi o wydatki na marketing. Przydatny prezent daje szansę na dłuższe utrzymanie marki przed klientem. Pomyślą o tobie za podarowanie im prezentu, a potem, gdy go użyją, dostaniesz więcej pochwał. Większość odbiorców zatrzyma Twój prezent, a 81% zatrzyma go na ponad rok. To duża ekspozycja marki za stosunkowo niewielką cenę.

5 najlepszych gadżetów promocyjnych:
Przygotowując tę ​​listę, szukaliśmy przedmiotów, które spełniają co najmniej dwa z tych trzech kryteriów przechowywania przedmiotu. Ale najlepszymi przedmiotami będą wszystkie trzy, czyli ołówki reklamowe Warszawa, długopisy czy dyski USB!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

13 + seven =