Ołówki reklamowe Warszawa – wybierz je w kolorze charakterystycznym dla Twojej firmy!

W najnowszej ankiecie 83% respondentów twierdzi, że jest bardziej prawdopodobne, że będą robić interesy z marką, która dała im prezent takie jak długopisy czy ołówki reklamowe Warszawa. Co więcej, 81% stwierdziło, że zachowało upominki reklamowe, a głównymi powodami, dla których trzymali je, jest to, że są zabawni, funkcjonalni i modni. Wszystko to sprawia, że ​​gadżety promocyjne, takie jak ołówki reklamowe Warszawa, dobrze wykorzystują budżet marketingowy. Zapoznaj się z naszymi 3 najlepszymi polecanymi produktami z Promo5 z Warszawy, którymi możesz podzielić się z klientami.

Dlaczego warto wybrać upominki reklamowe, takie jak reklamowe ołówki z logo firmy? Produkty promocyjne są najskuteczniejszą formą reklamy wszystkich pokoleń. W erze reklamy docelowej jest to duży bonus, jeśli chodzi o wydatki na marketing. Przydatny prezent daje szansę na dłuższe utrzymanie marki przed klientem. Pomyślą o tobie za podarowanie im prezentu, a potem, gdy go użyją, dostaniesz więcej pochwał. Większość odbiorców zatrzyma Twój prezent, a 81% zatrzyma go na ponad rok. To duża ekspozycja marki za stosunkowo niewielką cenę.

5 najlepszych gadżetów promocyjnych:
Przygotowując tę ​​listę, szukaliśmy przedmiotów, które spełniają co najmniej dwa z tych trzech kryteriów przechowywania przedmiotu. Ale najlepszymi przedmiotami będą wszystkie trzy, czyli ołówki reklamowe Warszawa, długopisy czy dyski USB!