Szkoły policealne Kraków ogłaszają rekrutację!

Szkoły policealne Kraków poszukują osoby prowadzące lekcje z kroju i szycia na maszynie. Jeśli uważasz, że jesteś idealnym kandydatem i szkoły policealne Kraków jest Twoim wymarzonym miejscem pracy zaprezentuj swój plan lekcji w sklepie z tkaninami, domem kultury lub lokalną szkołą, aby sprawdzić, czy pozwoli ci to prowadzić tam zajęcia. Szkoła policealna w Krakowie może pozwolić ci uczyć szycia po godzinach lub miesiącach letnich. Sklep z materiałami może chcieć uczyć, aby sklep mógł zarobić dodatkowe pieniądze, gdy uczniowie kupią tkaniny i inne materiały.

Zareklamuj się w domu kultury, sklepie z materiałami lub szkole, a także w lokalnej gazecie i Internecie. Zbuduj stronę mediów społecznościowych dla swojej klasy, aby potencjalni uczniowie mogli cię obserwować i być na bieżąco.

Ustal uczciwą cenę jaką będzie miała Ci zapłacić szkoła policealna. Jeśli prowadzisz wielotygodniowe zajęcia, ustal kwotę ryczałtu. Możesz także dać uczniom możliwość przyjścia na zajęcia za cenę jednej klasy. Powinieneś być w stanie zarabiać na tym, co pobierasz za klasę, pamiętając o dochodach ludzi, których chcesz uczyć.  Wpisz też listy dostaw i plany lekcji, które zostaną rozdane uczniom przez szkoły policealne Kraków. Ponieważ jest to klasa początkowa, możesz zaproponować sugestie dotyczące najlepszych materiałów do zakupu. Określ, czy uczniowie będą musieli zabrać ze sobą własne maszyny na zajęcia, czy też maszyny zostaną dostarczone w miejscu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

16 + six =